Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonommal kapcsolatban...

A telefonommal kapcsolatban Kérdeznék?

Figyelt kérdés

a telom pontos márkáját nem tudom, 1 okos telefonről van szó, a hátlapján van egy vodafon jel és az aksián sem láttam a márkát

Nos azt szeretném tudni hogy a telom szeret kilépni akár internet akár játékból csak úgy. Van hogy a játékban egy bizonyos dolgokat nem hagy vagy lefagy

Most ennek oka a lassú nett vagy a telefon, a telom lassan 1 éves de az elején mikor kaptam, akkor is ezt csinálta de akkor sűrűben

Bocs ha hülyeséget kérdek de nem értek hozzá



#telefon #Mobyl
2016. júl. 4. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress hozzá frissítést, beállításokban keresd meg a telefonfrissítés menüpontot.


A Vodafone sokszor Alcatel márkát használ saját márkás telefonnak nem tudom a tied az-e, de az Alcatelnek van egy One Touch Upgrade nevű PC szoftvere amivel frissítheted a szoftvert.



Ha garanciális még a telefonod, akkor beviheted a szolgáltatóhoz, ha tőlük vetted és két héten belül a szerviz megnézi és megjavítja.


Ha nem garanciális akkor 5-10e ft a szoftveres javítás, mindegy mit csinálnak vele.



Megpróbálhatod gyári állapotba tenni a telefont de ekkor töröl mindent telefon, szóval mentést kell előtte csinálni.


Hard resetnek hívják amikor gombokkal visszaállítod a gyári alapállapotba a telefont.

2016. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de a telomat nem én vetem hanem a papom ő nem értet hozzá azért adta nekem és ha frissíteni akarok akkor azt írja h betelt a memória és eredetileg üres a telom a játék meg az sd kártyán :?
2016. júl. 4. 16:21
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
A beállítások utolsó pontja "A telefonról" nevet kapta. Ott meg tudod nézni a hardver típusát. Vagy valamilyen diagnosztikai app, Antutu stb. megfelelő menüpontjában is meg tudod nézni (ez utóbbi talán annyiból használhatóbb lehet, hogy OEM készülék esetén az alapmodellt írja, nem a vendor-féle fantázianevet)
2016. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
2016. júl. 6. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!