Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia J telefonommal...

Sony Xperia J telefonommal kapcsolatban lenne kérdésem!?

Figyelt kérdés

Most van először okos telefonom, és hát valami nagyon zavar benne. Nem tudom, hogy a többi telefonnál is így van e...


Ha beszélek a telefonon, mindig lehalkítom az oldalán, mert olyan hangos, hogy még a szomszéd is hallja, hogy mit mondanak a vonal másik végén. De, mivel lehalkítom, ezért a következő hívásomat szinte soha nem hallom meg.

Nem lehet ezt beállítani, hogy a csengőhang mindig ugyanazon a hangerőn szóljon? Ilyen probléma a régi Nokiámon nem volt. Nekem tűnik ez ennyire alapvető dolognak?

Minden beszélgetés után állítsam vissza a hangerőt, hogy meghalljam a csengetést??

...


2013. szept. 15. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

igen mindig vedd vissza a hangerőt!

amugy nekem is xperia j-m van, de én sem vagyok vele elégedett!:(

2013. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!