Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik Windows...

Miért nem működik Windows Phone-on a szelfibot?

Figyelt kérdés

Segítsetek!


Elvileg a Windows 10-nek már ismernie kéne ezt a funkciót, az én Windows alapú telefonom sehogy sem reagál a szelfibotra.


Be lehet állítani valahogy?



2016. júl. 4. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Már mit bem ismer? A szelfibit az egy fizikai dolog. Belerakod a telefont azt kész.
2016. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jack dugóval csatlakozik a telefonhoz, és a szelfiboton lévő gombbal kéne fényképeznie, de nekem a fényképezés helyett hangerőt állít.

Úgy érzékeli mintha fülhallgató lenne bedugva.

2016. júl. 4. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
iPhone kameraalkalmazásában működik az (illetve jó pár androidos készüléknél beállítható), hogy egyik hangerőszabályzó gombot megnyomva felvételt készít - és ez működik egy közönséges (iPhone-kompatibilis) headsettel is. Emiatt csatlakozik a jack dugón, és emiatt hiszi a telefonod azt, hogy egy headsetről van szó. Biztos vagy benne, hogy támogatja a Windows 10 ezt a funkciót? Egy gyors keresés alapján semmi ilyen nem találtam, ellenben egy olyan bejegyzést igen, hogy jó lenne, ha Windows 10 kamera tudná ezt.
2016. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát én úgy hallottam, hogy igen. De nem tudom..

Kisalkalmazásoknál beállítottam, hogy ha csatlakoztatom a szelfibotot akkor csak a kamerával legyen kompatibilis, a zene lejátszó appot ki vettem belőle, de sajnos akkor sem működik. :/

Köszönöm a választ.

2016. júl. 6. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!