Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? (alul)

SenkiAlfonz2 kérdése:

Milyen telefont vegyek? (alul)

Figyelt kérdés

Huawei készülékben gondolkodom max 80 000 forintos árkategóriában a legjobb az lenne ha 50-60 ezer lenne.

(120 ezer forint felet ne ajánljatok telefont lehetőleg huawei legyen a készülék de nem muszáj nem kőbe véset szempont sőt...)


Nem vagyok hülye a témához de nem vagyok túl tapasztalt de ami rá vett hogy fel tegyem a kérdést az az volt hogy hatalmas a választék.


A legjobb a Huawei oneplus 3 lenne de túl drága nem akarok ekkora értékel járkálni az utcán és nincs is szükségem ilyen jó telefonra... illetve túl nagy ami leginkább zavar benne az ára után. A p8 lite volt még amin gondolkodtam.


Szempontok:

-Huawei legyen lehetőleg

-4-5 inch es legyen

-legyen közepesen vagy nagyon vékony de ne legyen extrém vastag és lehetőleg vékony se de az nem baj

-10 megapixel környékén egyen a kamera

-selfi kamera nem számít

-nagy aksija legyen minimum egy napig bírja normális használat mellet (bekapcsolt wifivel egy óra játék és egykét telefon ez a minimum)

-erős legyen a porcija

-bővíthetős legyen a tárhely kivéve ha a beépített 16gb felett van

-mindenből legyen jó de a lényeg az ár/minőség,adottságok

-mindenképp legyen jobb az előző készülékemnél (sony experia m) kamerában ramban prociban és összességében mindenben de ezek a kritikusak amik eszembe jutottak a a zavaró kritikus tényezők közül


én a kicsi telefonokat szeretem jobban szeretem azonban az előző telefonomnál picit kb egy fél inchel nagyobb telefont szeretnék.



2016. júl. 4. 22:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Jó lenne NAGYON jó lenne ha új lenyomat olvasós lenne nem szempont mert kevés ilyen telefon van... de érdekel a dolog...
2016. júl. 4. 22:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

OnePlus X, amit javasolnék. Nagyon vékony, 3GB ramos, Full Hd kikelző és majdnem gyári Android. Újonnan kb. 75e forint, használtan még olcsóbb. Ujjlenyomat olvasóra pedig ne számíts ilyen árkategóriában.


Amúgy használtan láttam sok helyen Galaxy S6-ot 80-90ért, az mondjuk deal. Ja, és 80ért már egy P8 is kijön, nem csak a Lite (GSM boltnál).

2016. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit leirtal annakpont megfelel es meg olcsobb is en 60ert a redmi 3prot ajanlom
2016. júl. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Blackview R7, Huawei P8 Lite, Vernee Apollo Lite
2016. júl. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Honor 5x igaz egy kicsit drágább de szerintem megéri.
2016. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat hasznosak voltak :)


(ujj lenyomat olvasóra nem is számítottam csupán érdekelt van e egyáltalán de mondtam nem szempont)


a jövőbeli válaszolóknak mondom hogy nem kell nagy felbontású képernyő mert egy idő után már nem látni a pixeleket és csak az aksit eszi (a legalacsonyabb felbontás legyen ahol már nem látni a pixeleket ha lehet de ez is olyan mint az ujj lenyomat olvasó nem számít)

2016. júl. 5. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!