Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az iphon5 ről?

Mit gondoltok az iphon5 ről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy iphone 5 öst mit gondoltok róla? Leginkább az érdekelne hogy hány gigabájtosat érdemes venni. Azt hallottam hogy az iphonon kevés a 16 gb , igaz?

2016. júl. 5. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 5s van 16 gb és nem volt gondom a tárhellyel,de én nem is nagyon videozok meg fényképezek,ha megteheted vegyel 32 gigast. Amugy nagyon jó telefon minden jatek és app szépen fut rajta,és még soha sem fagyott le!!!Sokkal stabilabb ,mint az androidos telefonok
2016. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem 5s van, 16GB-os es teljesen jo. Nekem tökeletesen eleg, bar en csak fotozasra meg netezesre hasznalom. Meg ugye telefonalasra. Van rajta azt hiszem kettö jatek app es kesz, minden mast az ipadröl intezek.

(Nekem az icloud telik be allandoan, böven azelött, hogy a telo memoriaja megtelne.)

2016. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem már egyáltalán nem érdemes megvenni. az 5-nél és 5s-nél talán még elég a 16 giga. de tényleg attól függ mire használod.

inkább ajánlanám az SE-t ha már iphone és 4 hüvelykes méret kell.

2016. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!