Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Xiaomi Redmi 3...

Melyik a jobb? Xiaomi Redmi 3 vagy megéri bevárni a Redmi 3S-t?

Figyelt kérdés
A sima 3-asnak erősebb a processzora, de rosszabb a GPU-ja. Ami egyedül érdekel a 3S-ből az az ujjlenyomat olvasó, de szerintem meglennék nélküle.
2016. júl. 7. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Vernee készülékeit. Olcsók, megbízhatók, gyorsak, erősek. Eddig 3 telefonja van. Egy még el se érhető, az egyik hamarosan már Magyarországon is az lesz, a harmadik, ami a Vernee legelső készüléke (Vernee Thor), már egy ideje eléthető Magyarországon is. Én az utóbbit meg is rendeltem, és nem bántam meg. Szerintem nézd meg, hidd el, megéri. De az se baj, ha nem tetszik. Kinek a pap, kinek a paplan. 😁
2016. júl. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Redmi 3 Pro-t vedd !
2016. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. válaszoló: a Redmi 3 pro-t nem éri megvenni! Ár-érték arány! Az én véleményem viszont az, hogy írd le, mire szeretnéd használni.
2016. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Nem tűnik rossznak, de nekem a Xiaomi jobban tetszik. :-)


Amire lenne: böngészés, YouTube, játék. Meg persze telefonálás.

2016. júl. 12. 11:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Arra akkor szerintem a redmi 3 tökéletesen elég.
2016. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az nem gond, hogy a Redmi 3S OpenGL 3.1-et, míg a sima 3 csak OpenGL 3.0-át támogat? Mármint most biztos nem probléma, de majd később. Az ujjlenyomat olvasót kivéve a többi egy szinten van.
2016. júl. 12. 14:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem számít annyit. Az ujjlenyomat-olvasó meg csak szemfényvesztés. Biztos egy jó telefon lesz, és nemsokára akkora változások lesznek a mobilpiacon, hogy 2 év múlva ígyis-úgyis vennél egy újat. Ez az én véleményem. De az a fontos, hogy neked mi a fontos. ☺
2016. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én inkább bevárom a 3S-t. Biztos ami biztos a GPU és az újabb Android miatt. Szerintem nagyobb esélye van a 7.0-ra, ami majd a Vulkan API miatt lesz érdekes. A telefonvásárlás pedig szerencsére nem olyan sürgős.
2016. júl. 12. 19:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Biztos ami biztos. Az új android mondjuk tényleg elég meggyőző.
2016. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Redmi 3 Pro 54000 Ft lehet venni . Mér nem jó az ár-érték aránya okoska? 3GB rammal
2016. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!