Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítsen, szoftver...

Valaki segítsen, szoftver frissítés iphone?

Figyelt kérdés
Most vettem Iphone 4s-t. és nem igazán értek hozzá, leakartam szedni a snapchatet és nem engedi mert IOS 8-s rendszer kell hozzá. mondom oké fel a beállításokba, szoftverfrissítés..na de ott azt írja iOS 9.3.2 és forog a kis fogaskerék és alatta írja, hogy letöltés... de már félórája. Történik valami vagy egyáltalán semmi? Mert másra nem kattintottam, nem tudom most valamit még csinálnom kell vagy valami? HELP kérlek szépen.

2016. júl. 7. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

9-re frissít, mert az a legújabb, viszont készülj fel hogy ezzel rendesen be fog lassulni a telefonod... 4S-t már nem lett volna szabad venni, régi és gyenge iOS 9 alá.


Ha nagyon nincs pénzed, akkor is minimum i5/5C a legalja, de még jobb ha 5S.

2016. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen, tudom..de csak ezt adták cserének. mármint..ez bonyolult :D de nagyon be fog lassulni?.. :( pedig azt imádom hogy elv sose fagy le, meg gyors..hát ezt szívtam de köszönöm a választ :)♥
2016. júl. 7. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, általában igaz az iPhone-okra hogy nem fagy meg gyors, de ez egy lassan 5 éves telefon, nem lehet felróni neki hogy nem bírja már rendesen a legújabb rendszert.
2016. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen persze de ez nagynon lassu.. nem az h szuper gyros legyen dee valamit kicsit felpöröghet majd? mert most először van használatban..hátha "bejáratódik"?
2016. júl. 7. 15:33
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
A 4S 2 éves, ne izgulj. Ha letölti, akkor működni is fog.
2016. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

remélem..azért köszönöm :)

először nem baj ha nem töltöm fel 100%-ra? csak 60-ra mondjuk? vagy menjen maxra? :)

2016. júl. 7. 15:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindegy hány százalékra töltöd.
2016. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem megy OTA a frissítés, akkor próbáld meg PC-n iTunes-en keresztül.
2016. júl. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 5

Ez meg hogy jött ki? Ősszel már a 6 lesz két éves, a 4S 2011-ben jelent meg, ami 5 éves lesz most már.

iOS 5 volt rajta megjelenéskor, azóta megkapta a 6-7-8-9-et frissítésként, jó hogy eljárt már felette az idő.

2016. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!