Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon tud magától...

Mobiltelefon tud magától pénzt levenni?

Figyelt kérdés
Az év elején vettem egy kártyafüggetlen telefont, egy régi simet raktam bele és arról minden nap levett 195 Ft-ot mobilinternetért, amit persze sohasem használtam és le is tiltottam, de továbbra is ment le érte a pénz. Vettem egy új feltöltőkártyát, úgy nézett ki, hogy megoldódott a probléma, de az elmúlt napokban újrakezdődött a dolog, megint minden nap levesz tőlem mobilinternetért 195 Ft-ot. Lehet ez a készülék hibája, vagy a szolgáltató lopja a pénzemet?

2016. júl. 7. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
nem írtad, milyen mobil, melyik szolgáltató? ismeretlenül annyit ajánlhatok, hogy kapcsold ki az adatforgalmat!
2016. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Irjal be egy nemletezo APN-t, peldaul ha a mostani "internet" vagy "net" akkor ird be hogy "kapjatokbe" es nem fog kapcsolodni.
2016. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a mobiladatot és nem fogja levenni
2016. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azzal kezdtem, hogy kikapcsoltam az adatforgalmat, szóval az nem segített. 2-es, nem értem mi értelme lenne meváltoztatni az APM-et, nem a wifiért szedi a pénzt, hanem a mobilnetért. Minden jel arra utal, hogy a telefonom szar, nem a szolgáltató csinálja, már csak ezért se szeretném leírni, hogy melyik, nem akarok vádaskodni.
2016. júl. 8. 09:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagyis APN-t.
2016. júl. 8. 09:28
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor hívd fel a szolgáltatót, lehet hogy az automata menü is jelzi, hogy milyen net van bekapcsolva, vagy megrendelve. valami napijegynek tűnik
2016. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A "szolgáltatás" neve Napinet, szóval majdnem ráhibáztál. Tegnap óta hívogatom a szolgáltatót, de mindig zsákutcákba terel az automata és nem jutok semmire.
2016. júl. 8. 19:52
 8/9 anonim ***** válasza:
pedig azt valahogy le kell mondani, nincs más megoldás. Az automata menübe kell lenni élő ügyintézőnek, csak el van dugva valahol a menüpontok legmélyén :( hallgass végig minden opciót, a nullás számgombnál hívható általában élő ember :)
2016. júl. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem van egy jobb ötletem. Veszek sim kártyát egy másik szolgáltatótól, akkor rögtön kiderül, hogy a telefon rossz-e, vagy ők szórakoztak velem.
2016. júl. 10. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!