Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintőpanel probléma, meg...

Érintőpanel probléma, meg lehet valamilyen módon javítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy OnePlus One készülékem, reggel mikor felkeltem a telefonon fekudtem es kozépen egy sávban nem érzékel semmit, aztán meg nyomkodtam a kijelző azota fentébb nem érzékel, Andoridot ujra raktam, szóval nem Sofwares a hiba, hogyan tudnam esetleg rendbehozni , mivel a kijelzőm karcmentes es halott pixel sincs benne, csak a touch panel nem működik. Valaki tudna esetleg megoldást?

2016. júl. 7. 21:18
 1/3 PKdeviL ***** válasza:
Ez kuka, vagy ugyan ilyen keszulekbol kiszeded ami szukseges hozza.
2016. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fél kijelő erzekel csak a masik fele nem , OTG kabellel egeret. Billentyuzetet is tudok rakotni szoval minden okes, csak zavar hogy a fele nem mukszik .... De neztem neten 10k egy uj kijelzo egyben touch panel is. :)
2016. júl. 9. 01:02
 3/3 PKdeviL ***** válasza:
Ha neked megeri, akkor mindenkepp!
2016. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!