Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone letiltva, kapcsolódás...

IPhone letiltva, kapcsolódás az iTuneshoz. (? ) Segítség!

Figyelt kérdés

Minden módszert megpróbáltam, de egyik sem működik. A gép, amivel eredetileg szinkronizálva volt, elromlott. A telefonban nincs SIM, ill. wifihez sem csatlakozik, ezért visszaállítani sem tudtam a telefont. Próbálkoztam az utolsó módszerrel is, (homegomb nyomása és közben a számítógéphez csatlakoztatás) de a 3194-es hibakódot írja ki.

A telefont azért tiltotta le, mert elromlott, és elkezdte a képernyő bal részét nem érzékelni.

Kérlek segítsetek!



2016. júl. 8. 03:52
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Segítséget nem tudok adni, mert velem ilyen még nem történt, nem tudom mi a teendő. Csak annyi, hogy én ezt utálom az iPhone-okba, hogy wi-fi nélkül nem képes annyira, mint egy Androidos Sony.

De hogy ne legyen a komment haszontalan:

Ha más nincs semmi, vidd el egy szakihoz. Milyen telefon?

2016. júl. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
iPhone 5s
2016. júl. 8. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg ezek közül valamelyik?


[link]

2016. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1: most őszintén melyik okos telefon képes több dologra egy sima telefonnál internet nélkül :)

kérdező: miért nem próbálsz bele sim kártyát tenni?

2016. júl. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem biztos, hogy be volt rajta kapcsolva az adatforgalom.
2016. júl. 12. 09:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam, hogy a galériában a 3 perces videót nem tudta net nélkül lejátszani, de egy Sony letudja.
2016. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!