Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lassabb lesz a telefonom...

Lassabb lesz a telefonom (iPhone 4 S) ha IOS 8. 0-ra frissitem?

Figyelt kérdés

2016. júl. 8. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sőt többet is ér ha régebbi ios van rajta.
2016. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Okes, koszi😁
2016. júl. 8. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Igen, ne frissítsd!
2016. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8-ra amúgy sem tudnád csak 9.x.x-re, de ne frissíts!
2016. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 George1971 válasza:

Szerintem add el, ÍGY AHOGY VAN.. frissítés után nem marad tárhely.. egyébként is rossz hogy nem lehet bővíteni..


Én frissítettem, aztán Samsung Galaxy S4-re ---azóta semmi gondom.. Tárhely+microSD, jó fényképek FullHD képernyő AMOLED.. Gyors pontos, megbízható, GPS+GLONASS iGO8 fut rajta, atompontos helymeghatározás, és hidegindításból 15sec és pozíciót fog.. Mellesleg az infrával bármit írányít.. WIFI-n keresztül a full Média ketyerémmel kapcsolódik..

2016. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen lassabb lesz, direkt azért vannak ezek a frissítések, hogy hű de jó új frissítés minden hiba kijavitva tök jó..de minél többet frissíted annál lassabb lesz ,hogy vegyél pl egy ip6-ot mert az új és több bevétele lesz az apple-nek
2016. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 egy kicsit tévedésben van.


Először is nem azért vannak direkt frissítések hogy lassuljon a telefonod, hanem azért lassul a régebbi telefonod, mert a legújabb iOS verziót mindig a legfrissebb készülékre fejlesztik, optimalizálják, ezek az újabb készülékek pedig sokkal erősebbek mint a régebbiek.


Másodszor, az iPhone 4S , 2011-es készülék! Ma ugye 2016 van. Csoda hogy még támogatott, azt ugye senki nem várja hogy ugyanolyan pörgős legyen mint az i6S.


Harmadszor, senki nem kötelez frissítésre! Én sem frissítettem, egy régebbi verzió van a telefonon (i5), így ugyanolyan gyors mint újkorában.

Tudom, ilyenkor szokás mondani hogy de a programok előbb-utóbb újabb iOS verziót kérnek, ezért nem lehet majd telepíteni őket egy idő után a régebbi rendszerre.

Marha egyszerű. :-/

Le kell menteni pc-re a programot, így a store-ban ha frissül is az app, és a legújabb verzió már újabb iOS-t kér, vissza lehet tenni pc-ről a lementett app régebbi verzióját. Ehhez sem törés, sem jailbreak nem kell!

2016. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!