Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Iphone-on a...

Hogyan lehet Iphone-on a zenék közül egy zenét csengőhangnak betenni?

Figyelt kérdés
A zenék közt van egy szám amit csengőhangnak szerettem volna, de úgy nem tudtam megvenni. Azt pedig sehol se találom, hogy onnan hogyan lehet a csengőhangokhoz betenni. Mivel ha csengőhangként veszem meg akkor azt rögtön oda teszi és be lehet állítani, de ezt az iphone tulajdonosok biztos tudják. :DD (csak megjegyzem, a többi telefonba nem tudom hogy van)

2016. júl. 8. 23:41
 1/7 PKdeviL ***** válasza:
25%
Sajnos sehogy. Itt van az iphone 6s+ es nem lehet ra tenni csengohangot. Jo csoves nem? Ja es 311.990ft volt az ara.
2016. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eléggé. ha már ilyen drága egy telefon akkor legyen már ez a leg alapabb dolog elérhető benne.

Na mindegy, azért köszönöm a gyors választ :)

2016. júl. 8. 23:53
 3/7 PKdeviL ***** válasza:
24%
Barmikor. :)
2016. júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
az ájfónon a csengőhang azt hiszem 30mp-es. de bármelyik zenéből csinálhatsz magadnak, pár perc. igaz, itunes kell hozzá. ez van :)
2016. júl. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

elfelejtettem befejezni :)))) itt egy egyszerű leírás:

[link]

2016. júl. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen aac verzió létrehozása menű
2016. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Töltsd le a Ringtone Maker alkalmazást.
2016. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!