Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt olvastam a neten hogy az...

Azt olvastam a neten hogy az iPhone 6s az új frissítéstól vízálló lesz, beledobtam a vízbe kivettem és nem akar bekapcsolni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bundáskenyeret, mert az a kedvencem
2016. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
add nekem
2016. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy egy telefon vízálló legyen ahhoz pl. a csatlakozókat is úgy kell megoldani hogy azon keresztül ne folyjon bele a víz.Áruld már el hogy egy frissítéstől hogyan lesznek a csatlakozók vízállóak.

Idióta se..fej

2016. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Egy frissítés szerintem az azt jelenti, hogy a telefonon lévő program frissül vagy az op.rendszer...

Ha te most azt várod, hogy egy ilyen frissítéstől (amit a netről tölt le) vízálló legyen. hát, nem így működik. :(



Max. hogy ha távolról lehetne azt alkatrészeket mozgatni,meg mit-tudom-én mivel átalakítani (mint a terminátor filmben a női robot :D )



vízbe esett telefonnál meg..elvileg egy tál rizsbe, az a vizet felszívja, aztán talán szerelő, de neki ne mondd azt, hogy direkt dobtad bele...

2016. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De akkor miért írnak neten ilyet ha nem igaz?
2016. júl. 9. 17:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már, ez a vicc 5 éve is szakállas volt
2016. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mi érteleme van ópenszósz szoftvert készíteni?
2016. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor lesz vízálló ha frissítés közben ellepi a víz.
2016. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Troll.

Mindjárt ki is fejtem miért.

Egyrészt ez az IOS7 idejében jött ki, az ios7 ről terjedt el, ami tudtommal nem is volt i6sre.

2 Most irta asszem citromost kolléga pár napja valamelyik kérdés alá, innen jöhetett az ötlet...

2016. júl. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mmint irta h volt ilyen.
2016. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!