Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jön vissza az a kép a...

Miért jön vissza az a kép a telefonomról amit már egyszer kitöröltem?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem hogy pl 2014-ben vagy mondjuk tegnap kitöröltem pár képet az meg pár nap vagy órán belül visszakerül az albumba. Nem tudom hogy számít-e de sony xperia m2 telefonom van
2016. júl. 9. 21:48
 1/4 Boda Gergő ***** válasza:
Nincs véletlenül valami felhőtárhely (pl: Onedrive, GoogleDrive, Bitbox) aktiválva. Ezek gyakran okoznak hasonló jelenséget. Ha valamelyiket használod, nézd meg, hogy milyen szinkronizációs beállításokkal futnak : ha lehet állítsd be úgy hogy ha a telefonon torolsz valamit akkor a felhőben ne torolje de onnan vissza se szinkronizálni a telefonra amit töröltel onnan
2016. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm megprobálok valamit alkotni vele :D
2016. júl. 9. 22:08
 3/4 anonim válasza:

Tipikus.

Nekem is Sonym van, már a 3. és mindegyik ezt csinálja.

2016. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,
2016. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!