Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s keszulekem nagyon...

Iphone 5s keszulekem nagyon hamar lemerul. Miert?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy alapjaraton is kicsi az akksijuk,de engem nagyon aggaszt hogy este levettem a toltorol,feltoltve es valamikor az ejszaka megneztem az idot es mar csak 33%on volt. Meg nem ismerem annyira a telefont,de probaltam mindent kikapcsolni ami a hatterben dolgoztatj,ezek szerint nem sok sikerrel.

Kerlek segitsetek,hogyan tudnam orvosolni a problemat.Nem szeretnek egybol szervizbe szaladni,mert lehet hogy csak ket mozdulat az egesz. Koszonom szepen:)



2016. júl. 10. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez sajna akkucsere, nekem ebből úgy tűnik csak ez a baja. De szerencsére ez nem szervizes dolog mert ugye ha veszel egy újat akkor te is ki tudod cserélni egy mozdulattal.
2016. júl. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En mar komolyan nem tudom,feltoltottem most egy jo 10perce 94%on van. Akkor most hogyan tovabb? Pedig internetezek. Mondjuk ahogy nem hasznalom a wifit kikapcsolom,alacsony a fenyero is.
2016. júl. 10. 08:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges kapcsolgatni a wifi-t, az nem segít rajta.


Két dolgot tehetsz. Az egyik, hogy máris elviszed szervízbe, és megnézeted, de valószínű, hogy ahogy korábban is mondták, aksi csere lesz belőle.


Ez valóban végezhető házilag is, csak tovább fog tartani, hacsak nem a huszadikat csinálod. Ha otthon csinálod, nagyon figylj arra, melyik csavart honnan veszed ki, mert egy felcserélt alkatrésszel átfúrhatod az alaplapot (láttam már ilyet „kontár GSM-ben”).


Ha szervízbe viszed, akkor lehetőleg olyat válassz, akik félig-meddig hivatalos iPhone/Apple szervíznek számítanak, ők nagyobb eséllyel tesznek bele új alkatrészt, és szakszerűen szedik szét és rakják össze.


A másik, amit kipróbálhatsz az az, hogy visszaállítod gyári állapotra a telefont, és megnézed úgy, hogy mit bír (ne rakj vissza semmit rá). Ha úgy nem csinálja, akkor valamelyik app szabadul el, vagy fut háttérben és nyírja az aksit - ez egyébként nem valószínű.

2016. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!