Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7-hez melyik...

Samsung Galaxy S7-hez melyik a legjobb kijelzővédőfólia?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy jártam, hogy olyan fóliát kaptam ami nem fedi teljesen a kijelzőt! Esetleg tudtok olyanról ami teljesen kiér a telefon széléig és nem válik fel?

2016. júl. 10. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nagyon jó. Vettem más fajtát is, ami rendesen takart, de annak a széle felfeküdt és a közepe nem ért a telefonhoz.

2016. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A többinek ugyan ez a hibája

https://www.youtube.com/watch?v=rt6hVlm4qxA

2016. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Innye jó megkérik az árát :/ Olcsóbb esetleg? :D Amúgy sima S7-em van. :)
2016. júl. 10. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:

A simához jó a H9-es üveg. Arra tökéletesen illeszkedik. De ritka amelyik teljesen kiér a szélére, és aok drágák is.

[link]

2016. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem samsung galaxy a3 2016-on ha jól emlékszem cellet márkájú fólia volt, a telehont elhagytam, az aszfaltos úton és áthajtott rajta egy kocsi(!) Ilyem sima gumi tok volt rajta. Képernyővel lefelé feküdt az aszfalton. Már felemelni is remegő kézzel emeltem, azt hittem rommá tört, de szerencsére csak az üvegfólia tört össze! Se a hátlap, semmi. A középső gombon lett egy szemmel alig látható nyomódás.
2017. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!