Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a fene az a képernyőfedvény...

Mi a fene az a képernyőfedvény és hol kell kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Most frissítettem a telefonomat android 6.0-ra, instagramra akartam felrakni egy képet, erre kiírja, hogy ehhez a beállítások-alkalmazás menüpontban kapcsoljam ki a képernyőfedvényt. De nincs ott ilyen opció!! Hogy kell ezt leszedni?

Köszi előre is!



2016. júl. 10. 20:28
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
2016. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 bondors válasza:
Nekem Samsung galaxy Note 4 van. Az oldalsó gombpanelt kellett kikapcsolni, utána azonnal jó lett.
2016. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim válasza:
Hello! P8 lite telefonomnál:Beállítások-intelligens asszisztens-lebegö gomb kikapcsolása.
2016. aug. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim válasza:
Nekem is p8 lite-om van, és ezek közül semmi sem használt.... más valakinek valami tipp?
2016. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim válasza:

Kedves Mindenki! A fentiek P8 lite-ra nálam sem váltak be.

Nevetni fogtok hogy lehet kikapcsolni. Nekem van CM Locker a telefonon, az állítja be az általam kiválasztott képet háttérnek, meg képernyővédőnek.

Letiltottam a CM Lockert,bezártam mindent a Greenfy-val, és a Battery Doctorral, újra indítottam, a Messengerbe beléptem, beállítottam amiket kért, majd amikor működött a képküldés Galériából, és a fényképezés, hang küldés funkció Messengerben, akkor kiléptem belőle. Belapcsoltam a CM Lockert(feloldottam a tiltást) és azóta minden műkszik. Szerintem CM Locker féle cuccok blokkolhatják a rendszert. (képernyőfedvény rossz magyarsággal képernyőkép, vagy képernyővédő is lehetne, innen ugrott be)

2016. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim válasza:
12%

A képernyőfedvény nem más mint képernyővédő

Beállítások > Megjelenés/Kijelző > Képernyővédő > Be/Ki

És ennyi

2016. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim válasza:
Nekem is Huawei p8 lite-om van és egyikse működik..
2016. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim válasza:
nekem is huawei p8 lite telefonom van, se a lebegó gomb se a képernyővédő nincsen bekapcsolva, nincsen cm locker-em,és nálam is azt írja ki, hogy kapcsolam ki a képernyőfedvényt. Valakinek még valami ötlet?
2016. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 Rémy Martin válasza:
Nekem a gyári Internet böngészőt kellett kikapcsolni és működött.
2016. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim válasza:
Basszus én még az albumba se tudok belépni....
2016. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!