Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10GB mobilnet meddig elég? (lent)

10GB mobilnet meddig elég? (lent)

Figyelt kérdés

Erre használnám: Néha felmenni Instagram/Facebook-ra. Whatsappon vagy Messengeren küldeni pár képet vagy beszélni. És Snapchatre néha.


A "néha"-t úgy értem hogy nem biztos hogy minden nap. Általában nem szoktam egész nap instán vagy facen lógni csak ha nem mentem már fel régen és nem vagyok wifi közelben.



2016. júl. 11. 11:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy ha elutazom valahova és pl. a térképet megnézni vagy netre felmenni.
2016. júl. 11. 11:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fogsz online filmezni, letöltögetni, videótelefonálni, akkor bőven kitart 1 hónapig, ha nem havonta megrendelős, akkor meg 3 hónpig is.
2016. júl. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én korlátlan netet használok, youtube-ozással, tévézéssel, skype-pal, stb és 3GB szokott elmenni kb egy hónap alatt. Szóval 10GB-tal még ez is beleférhet.
2016. júl. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kislányomnak egyszer sikerült elérnie a 31GB-ot :D Jellemzően 4-6 GB a használata havonta.
2016. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 11. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy nagyon megszorítkozva, de havi 100MB-ból is elvoltam. Most 1GB-m van havonta, ez bőven elég ahhoz, hogy egy hónapig messengerezzek, böngésszek és hasonlók.

10GB akár hónapokig is elég lehet, ha nem túl intenzív a használatod.

2016. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
500 megát alig használok el, tíz gigát még az asztali gépen se havonta.
2016. júl. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!