Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális hogy duplán büntetnek...

Normális hogy duplán büntetnek? Késedelmi kamat, miközbrn kikapcsolták a telefont?

Figyelt kérdés

Mivel késtem a számlabefizetéssel, megszüntették a szolgaltatást.befizettem, erre a következő számlát késedelmi kamatokkal terhelik, holott telefont sem tudtam használni.

Jogos ez?


2016. júl. 12. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, jogos. Azon a számlán még nem jelenik meg amit nem fizettél ki. Az utána következőre terhelik rá.
2016. júl. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg olvasd el a szerződésed.
2016. júl. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kilométer hosszu érthetetlen a szerződés...


Amugy érdekes hogy szerintük egy honapja vanvisszakapcsolva a telefon és közben két honapig nem tudott fellépni a telefonhálozatra....

2016. júl. 12. 06:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne írj alá olyan szerződést, amit nem értesz. De egyébként nem érthetetlen az, csak rá kell szánni az időt és alaposan elolvasni. Jó sok pénzed bánhatja, ha olyan feltételekbe egyezel bele, amikről nem is tudsz.


Egyébként meg nem kötelező előfizetésre venni a telefont. Sőt, ha bizonytalan a jövedelmed, akkor nem is szabad. Nekem 13 éve feltöltőkártyás SIM-em van. Ha van pénzem, töltök rá, ha nincs, beosztással élek. A telefonjaimat kivétel nélkül használtan vettem. Így garantáltan nem pótdíjaznak meg tiltogatnak.

2016. júl. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már én is megbántam.jo sok a buko vele.nem is használom de szerzodes lejártáig fizetnem kell a havi alapdijat es nem tesznek olcsobb csomagba.kb egy év mire lejár, 48 ezer kb a buko nekem.
2016. júl. 12. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!