Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vannak annyira oda a...

Miért vannak annyira oda a lumiáért és Facebookon is miért mindig lumia reklámokat látok? Kicsit már idegesitő mondja meg valaki már mi a jó ezekbe a telefonokba? Nekem egy 520 am volt de egy nap után megundorodtam tőle.

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:

A Microsoft-Nokia kollaboralas hamarosan be fog fejezodni, be is jelenttette mar a Microsoft. A sok reklam azert van mert az utolso sztokkokat el kell adni minnel magasabb aron, utana meg bezarnak mindent.


Maradunk az iOS-el es az Androiddal.

2016. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tehetünk róla hogy egy majdnem 4 éves telefonod van Windows 8-al, attól még vannak olyanok akik 1-2 éves lumiákat használnak Windows 10-el akik teljesen boldogok mivel kezd az android és az ios szinjére érni mind rendszer mind alkalmazások terén. A reklámok azért vannak hogy a micrsoft kicsit népszerűsítse a terméküket mivel sokan még azt se tudják hogy lumia meg Windows telefonra. De tudom hogy milyen telefonra cserélhetnéd. Az ősszel megjelenik az iPhone 7 300.000 forintért az majd 3-4 dologgal többet fog tudni mint egy 30 ezer forintos telefon.
2016. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
volt rajta winfos 10 is de pl az andoid és ios hoz nem hasonnlitanám az ios 100 X jobb és az android is. én érdekesmódón láttam fele app nincs meg mind ami nekem androidon a kedvencem lg g2 minit használok és véglel lemondtam a mikrofoskról már bocs de valótlant ne állitsunk. láttam mit tudnak az új lumiák is és szörnyü... hol van androidhoz ??? de mind1 ezis kifutó lessz szeritnem. ....
2016. júl. 14. 13:59
 4/7 A kérdező kommentje:
A mikrofosokért 5000 FT ot se adnák már bocsi de ez a véleményem
2016. júl. 14. 14:00
 5/7 A kérdező kommentje:
bár én nemtudom de az első válaszolónak valahol igazat adok .. mert tényleg sok értelme nincs ezekkel foglalkozni
2016. júl. 14. 14:03
 6/7 anonim válasza:
Akkor egyszerűen hunyd be a szemed, mikor reklámozzák.Mi örülünk a microsoftnak, de te ne tedd.
2016. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 miért örülsz? Néhány plussz funkciót vagy jobban müködőt tudnál mondani? Például az iOS-hez képest.
2016. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!