Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hold érdemes mobiltelefont...

Hold érdemes mobiltelefont vásárolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék a közeljövőben telefont vásárolni, de nem tudom, hogy hol. Jelenleg 3 üzlet van, amiben megbízok: az Extreme Digital, a Media Markt, és a 220 Volt. Annyi a baj ezekkel a boltokkal, hogy kicsit drágák, pláne a netes konkurenciájukkal szemben. Megbízható webáruházakra és szegedi üzletekre lennék kíváncsi.

2016. júl. 12. 11:59
 1/6 anonim válasza:

Nem ismerem Szegedet és azt sem, hogy milyen boltok vannak ott. Nálunk van Samsung Szervizközpont (Mobil Világ GSM). 150 ezer forint körül jutottunk hozzá egy Samsung telefonhoz, és ugyanennyiért egy iPhonehoz is. :) A Media Marktban mindegyik 200 ezer körül van.

Megbízható, és jó áron vannak a dolgok.

2016. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott érdemes ahol legolcsóbban megtalálod azt ami neked kell. Nem találkoztam még megbízhatatlan webshoppal, pedig igen gyakran rendelek mindenhonnan mindenféle cuccokat. Boltba nem is járok már szinte, ott drágább minden.
2016. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Telekom, Telenor, Vodafone.
2016. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 12. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:
ott ahol a legolcsóbb gyártói garanciával
2016. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szolgáltatónál maximum akkor vásárolnék telefont, ha valami ultrahiperszuper kedvezmény lenne előfizetésre.
2016. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!