Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ment le a telefonomról...

Miért ment le a telefonomról a pénz?

Figyelt kérdés
Szombaton feltöltöttem a telefonomat 1500 forintal.Hétfőn jön egy sms hogy egyenlege 600forint alá csökkent,elérhető egyenleg 118 forint.Amikor elolvastam jött rögtön a másik sms hogy egyenlege 300forint alá csökkent,elérhető egyenleg 118 forint.Egyszer 600 utánna 300.Miért van ez?Nem hívtam senkit,de még sms-t se küldtem.Mások nem tudnak rajta telefonálni,mert levan zárva jelszóval.
2010. ápr. 15. 16:48
 1/7 anonim válasza:
Nem lehet, hogy a GPRS/WAP szolgáltatás be van kapcsolva? Mert ha igen, akkor az is levonhatja a pénzt a telódról.
2010. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem hívott valamikor egy külföldi körzetszámmal rendelkező szám amit felvettél véletlenül?
2010. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mind1ik válaszadónak a válaszom hogy nem.
2010. ápr. 16. 12:53
 4/7 anonim válasza:

Nézd v.mi biztos csináltál mert csak úgy nem veszik le a pénzed, bár tele van mendemondaval az internet ilyenekről, a végén mindig kiderul, hogy nem csak úgy vonogatják.

Nicsen v.mi fizetős szolgáltatásod? csaladi csomag vagy v.mi ilyesmi?

2010. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem,esetleg regisztráltam olyan külföldi oldalakra ahol ingyen sms-t lehetett küldeni,de végül nem is lehetett..
2010. ápr. 18. 13:49
 6/7 anonim válasza:
Milyen díjcsomagban vagy és milyen szolgáltatónál?
2010. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pont ez van velem is.
2019. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!