Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez reális ár? Samsung Galaxy...

Ez reális ár? Samsung Galaxy S7 edge.

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy egy teljesen új Samsung Galaxy S7 edge készülék, majdnem 300 000Ft. A Telenor 90 000Ft-ot kér érte, egy új készülékről van szó. Én értettem félre valamit ? Vagy tényleg ennyiért dobálnak egy sokkal nagyobb árkategóriás készüléket ? Hogy van ez ?

2016. júl. 13. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
+havi 10-20ezres előfizetés 2 éven át
2016. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Árukapcsolással árulják. Veszel egy jó magas havidíjú csomagot, hűséggel, és adják mellé az ócsított, hálózatfüggő telefont.
2016. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy olyan helyen lakom, ahol csak a Telenornak van térereje. Ha Vodafone-os vagy T-mobile-os ( Telekom ) készüléke van valakinek, annak rengeteget kell mennie, hogy legyen térerő.... Egyébként ki vásárolhat náluk mobilt ? Úgy értem, sok helyen csak azok vásárolhatnak, akiknek van munkahelyük. Nekem nincsen. Mivel tanuló vagyok. 18 éves. Ha van pénzem kifizetni azt a 90 000Ft-ot, akkor nekem is adnak el készüléket ?
2016. júl. 13. 10:29
 4/13 fairi1 ***** válasza:

Készülék seholse 300 000 Ft, 270 000 Ft volt abemutatkozó ára,és most már 200 000 Ft-ért kártyafüggetlenül lehet látni akár samsung garival is.


Telenor árulja 90 000 Ft-ért nem csalás és ámítás, de kell mellé kötnőd két év hűséget egy olyan csomagra aminek az előfizetési költsége 13 990 Ft.

[link]

L-et nézd, ha ezt rendeled akkor 99000 Ft-ért tied az s7 edge!! Csak kötelező fizetned 2 évig a havidijat!

Ha képes vagy kihasználni a csomagot vagyis telefonálsz nonstop,neten fogsz lógni nonstop, és sms-emezel mindenkinek, vagyis kiahsználod a 20 000 Ft-ban levő szolgáltatásokat akkor irány a telenor, vedd meg.


Ha nem tudod kihasználni azt acsomagot amit ajánlanak neked akkor nézz alternatív beszerzési forrás után vagy olcsóbb készülék után.


18 évesen bőven köthetsz előfizetést, ha nem tudod majd fizetni akkor majd behajtják rajtad az elmaradt havi díjat a telefont meg letiltják imei alapján.



Mennyi most a havíi dijad, ha megközelíti a 10 000 Ft akkor vedd meg az s7 edge, ajánlatot elfopgadhatod ha messze alatta van, akkor ne vágj bele mert havi fix 14000 megterhelő lehet sokaknak!!!

2016. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem fogjak neked odaadni csak ha van munkahelyed
2016. júl. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

10:29 Hát ezt tőlük kell megkérdezni. De ez effektíve egy hitelszerződés, ahol az ócsított ár és a valós ár közötti különbség a hitel, és a havidíjba van építve a törlesztőrészlet. Sztem logikus, hogy meg akarnak majd győződni a hitelképességedről. Illetve ha történetesen nem tudsz fizetni egy ideig, természetesen letiltják a készüléket a hálózatról, mehetsz vele oda, ahol a part szakad.


Én ezért nem is megyek bele semmi ilyen bizniszbe. Ha valami nem létszükséglet, és nem tudom kicsengetni zsebből, akkor nem veszem meg. Telefon van olcsóbban is.

2016. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 fairi1 ***** válasza:

Bocs elnéztedm az ajánlat a sima s7-re vonatkozott, az s7 edge-nél tényleg 90 000 Ft-ért odaadják, de a havídij 17 000 Ft, az XXl csomaggal

[link]


Sima s7-et vedd, az s7 edge-vel van pár kellemetlen baj, nincs jó kijelzővédő fólia és ha eltöröd akkor javítás 85 000 Ft!!!

2016. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 fairi1 ***** válasza:

6

"0:29 Hát ezt tőlük kell megkérdezni. De ez effektíve egy hitelszerződés, ahol az ócsított ár és a valós ár közötti különbség a hitel, és a havidíjba van építve a törlesztőrészlet. Sztem logikus, hogy meg akarnak majd győződni a hitelképességedről. Illetve ha történetesen nem tudsz fizetni egy ideig, természetesen letiltják a készüléket a hálózatról, mehetsz vele oda, ahol a part szakad. "


Nincs törlesztőrészlet, tényleg 90 000 Ft-lrt odaadják.

Persze a 90 000 Ft-ot akár részletre is fizetheted havi 10 000 Ft-ért.


Én már végigmentem ezeken.


Kisbetűs rész hogy egy magas havidijat kell választanod kötelezően 2 évre és ki kell fizetned mindig,. különben dádá.


Hitelképesség nem fontos, mivel telefonért csak 90 000 Ft fog fizetni, a havidíj ami lesz neki 18 000-ft-ért az maga a szolgáltatás lesz.

Ez tartalmaz végtelen számú belföldi teelfonálást és 2 GB netet és végtelen sms-t.


Ha a kérdező telefonfüggő,aki megállás nélkül fecseg és netezeik és sms-ezik akkor ez neki egy nagyon nagyon jó ajánlat.

Csak beszéljen legalább 500 perceg, netezzen 2 gigát és írjon 500 smst.


18 évesnek sztem gond nélkül odaadnak, ha nem fizeti akkor telefon tilt és szülei kapják az elmaradt havidíjról szóló csekket és a kamatbüntetést...

2016. júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

( 4 ) Igen, tudom. Írtam is, hogy majdnem 300 000Ft.


( 5 ) A bátyám 19 évesen vásárolt egy iPhone készüléket a Telekomnál, és neki sem volt munkahelye, mivel még tanult. De jól meg is járta, mivel mint már említettem, itt nincs térereje annak a szolgáltatónak. Mikor hívta valaki, nem tudta felvenni. Azóta elköltözött, és ott remekül működik minden. De, mivel én még itt fogok lakni egy ideig, nem szeretnék a Telekomnál vásárolni. Még akkor sem, ha biztos vagyok abban, hogy ott kapnék mobilt.


( 6 ) Nem mondanám létszükségletnek, de sajnos a jelenlegi mobilom akkumulátora nagyon rossz. 1 órát sem bír ki, nagyon régóta meg van már. Nem a legjobb állapotú. Ezért szeretnék egy újat. Mindenképp egy Samsung készüléket szeretnék, és ez tetszik a legjobban.


( 7 ) Igazán ? Erről még nem is hallottam. Na nem mintha olyan jártas lennék az ilyen dolgokban.... :D Az a helyzet, hogy az edge tetszik nekem, de ha tényleg problémás, akkor újra átgondolom.


( 8 ) Nem igazán szoktam telefonon beszélgetni, de ez könnyen megoldható. :) :D



Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek szép napot!

2016. júl. 13. 11:31
 10/13 fairi1 ***** válasza:

Én is edge-t használok, egyszerűen vigyázz rá mint a szemed fényére.


Sima fólia elvileg van, de töréstől védő üvegfólia nagyon bajos, vagy érintés pontosságát veszted el, vagy színek torzulnak, vagy tokkal nem tudod használni.


Persze mivel edge ezért drágább a fólia, plusz lejön,felgyűrődik.

Sajnos az edge alaknak van hátránya is.


[link]


értékelésekből látszik egy rosszabb mint a másik,ne felejtsd el sok 5 pontos fizetett hirdetés.

2016. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!