Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet telefonra olyan üzenetet...

Lehet telefonra olyan üzenetet küldeni amitől rezegni, vagy csilingelni kezd?

Figyelt kérdés
nokia lumia 635 telom van windows8 van rajta es azert kell mert az öcsém eldugta és nem adja elő!

2016. júl. 13. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
felhívás, sms?
2016. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ennél egy egyszerűbb megoldás is!:

1.Menj el a boltba.

2.Vegyél egy tábla csokit.

3.Menj haza.

4.Mond az öcsédnek, ha visszaadja a mobilod, megkapja a csokit.

5.Visszakapod a mobilod, ő kap egy tábla csokit, és mindenki boldog, én meg kapom a zöld kezet!

2016. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, microsoft oldalán bejelentkezel a nokia fiókodba, vagy vmilyen fiókba, amihez hozzá van rendelve a telefon, és ott meg tudod csörgetni-zárolni-rezegtetni, és a helyét bemérni, még akkor is, ha ki van kapcsolva
2016. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsonak koszonom a tobbieken meg jot nevettem es az 1.nek mondom h le van nemitva
2016. júl. 14. 12:46
 5/7 A kérdező kommentje:
megtalaltam köszönök mident!!!!
2016. júl. 14. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:
hol volt? Úgy találtad meg, ahogy mondtam?
2016. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Attol fugg ki vagy ;) ugy talaltam meg h bejelentkeztem a Microsoft fiokomba es megrezegtettem a telóm. Es a felso szinten a kanapé párnájáBA volt rejtve a szivacs közé!
2016. júl. 15. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!