Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy mobilom kb 1 éves...

Van egy mobilom kb 1 éves felszeretnék telepíteni a rendszerét operácios rendszer neélkül hogyan kell?

Figyelt kérdés

Lg Lfino mobilom van egyszer tönkre ment a rendszere ujra rakták szervizbe utána 3 honap mulva megint tönkre ment de akkor én akartam ujra rakni és azt hittem hogy ahhoz hogy ujrarakjam ahhoz ki kell törölni a jelenlegi os-t ami rajta van de tévedtem mert nem reagál semmire azóta mert nin cs rajta os.

ezt szeretném megcsinálni szervizbe azt mondták hogy rossz lehet az alaplapja de nem értették hogy nincs rajta rendszer!!


hogy lehet ezt megoldani mert nem reagál semmire az lg flash tool-al probáltam de mivel nincs rendszer rajta ezert nem érzékeli hogy lehet megjavitani???


Előre is köszönöm a válaszokat!!!



#Lg lfino #firmwire update
2016. júl. 13. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
te otthon nem tudod
2016. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor kuka, tönkre is tetted. Ezekben van egy op rendszer feltöltő is, ha ez megsérül, akkor annak annyi, sose tudsz rá op rendszert tölteni.
2016. júl. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor hogy rakták fel rá legelőször??!!
2016. júl. 14. 12:12
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Úgy, hogy az előre benne van gyárilag, előre azt ráteszik, mielőtt ráhúzzák az op. rendszert magát. De amikor birizgálja egy laikus, akkor azzal ezt tönkre is teheti, utólag meg már nem lehet beletölteni semmit, ha az megsérül.
2016. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És nem lehet rárakni mégegyszer??


Amugy nemrég vettem egy Samsung galaxy s4-et nem jo a sim kártya beolvasó része mert nem marad benne de az sd kártya az igen most javitsák szerintetek ha kész van akkor olyan lesz mint eredetileg volt???

2016. júl. 14. 18:53
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem lehet újra rátölteni.

Olyan lesz, mint régen, igen. Valószínűleg úgyis az egész panelt kicserélik.

2016. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!