Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p7 vagy p8 lite?

Huawei p7 vagy p8 lite?

Figyelt kérdés
A két telefon között vacilálok, nem tudom melyik legyen.Azoktól várom a válaszokat akik ismerik, használták.Nekem ami telefonnál fontos a szép világos kijelző,szép fényképek, ne fadjon le, és könnyen gyorsan menjen rajta a net
2016. júl. 13. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Előnyeik:


P7:

Full HD-kijelző nagyobb fényerővel, nagyobb akksi/ jobb üzemidő, 8 MP előlapi kamera.


P8 Lite:

Fényévekkel gyorsabb processzor, 2x akkora microSD-bővíthetőség, frissebb szoftver.


Lényegében ezek köztük a fő különbségek, másban nagyjából azonosak.

A P8 Lite-ról olvastam, hogy a kijelző fényereje nagyon gyenge, erős napsütésben nehezen látható, illetve elég gyenge az akksija, nem tudom mekkora, de elég kicsi lehet az üzemidő.

Mivel a P7 régebbi, ezért tudtommal sajnos már nem kapott Marshmallow-t, "mindössze" Lollipop rá a legfrisebb szoftver, de speciel én még a gyári KitKat-tel használom (P7-esem van), és semmi hátrányát nem érzem, az appokat is ugyanúgy frissíti. Illetve bár keveslem, hogy a procija csak 32 bites, de hátránya ennek sincs, szép gördülékenyen fut az egész, nagyon stabil.

Ennyit tudtam segíteni, innentől tiéd a döntés!

2016. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Maradok a p7-nél azt hiszem, már csak azt kellene tudnom hol tudnék venni, mert sehol se találok
2016. júl. 14. 14:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Huhú... tényleg! Mostanában nem is néztem, csak most ahogy írod, látom, hogy annyira kifutott típus, hogy már csak a Super Gamer webshopban kapható, ott viszont 110 ezerbe kerül, annyit pedig közel se ér már!

Hát akkor vagy kizárásos alapon marad a P8 Lite, vagy nézel más típust.

2016. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!