Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki megtudja mondani, hogy...

Valaki megtudja mondani, hogy mi tortent?

Figyelt kérdés
Frissiteni akartam az LG L90es telefonomon az androidot. AZT hiszem 4.4.2-es volt, mar eleg reg ota kiirta, hogy frissites lehetseges. En meg most beleakartam vagni. El is kezdtem, elvileg ujrainditssal kellett kezdeni. Na es hat azota (kedd este) nem kapcsol be...

2016. júl. 14. 02:07
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Add el, az Lg egy undorítóan rossz márka.
2016. júl. 14. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem újraindítással kell kezdeni, azzal jól tönkre is vágtad. Pedig egyszerű folyamat, csak rányomsz, hogy frissítse és magától megcsinálja, hozzá se kell nyúlni, ugyanez, ha gépre rákötöd kábellel. Amúgy meg ne sajnáld, nekem is az volt, nagyon szar. Én miután frissítettem, sokkal lassabb lett, az érintőpanelje meg egyszer csak beadta a kulcsot.
2016. júl. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:
Gépre kötve a PC Suite-al esetleg fel lehet támasztani. Vagy ha download módban elindul, akkor egy offline flasherrel új romot tehetsz rá.
2016. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1

Vicces fiucska vagy te...

2016. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!