Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone jobban megéri...

A Vodafone jobban megéri pénzügyileg (tarifa, kártyás), mint a T-mobile?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

NEM! én is most váltottam át tésre, mert a voda nem vmi jó... drága. mondjuk én domino csomagot akartam mindenképpek. a vodánál 41ft csúcsidőbe meg mindig, bárkivel, bármikor. a ténél viszont van több csomag. attól függ, mikor beszélsz gyakran. nekem domino nap van, és 40ft-ot fizetek CSÚCSIDŐBEN MÁS HÁLÓZATÚAKKAL. csúcsidőn kívül pedig asszem 38 ft... van az aktív csomag is, ami olcsóbb, viszont havi 490ft-ot vesz le. meg van még 2féle, az egyik azoknak éri meg, akik csúcsidőn kívül meg éjszaka beszélnek sokat, mert akkor 26/16 ft a percdíj, csúcsidőben viszont 80ft körül... nézd meg a honlapjukat, és 2 kattintással tájékozódni tudsz!!

www.vodafone.hu // www.t-mobile.hu

2010. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ezekben a tarifa dzsungelekben a szolgáltatókon kívül senki nem igazodik el.
2010. ápr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb. hasonlók az árak, van amiben a Vodafone az olcsóbb, van amiben a T-Mobile. Azonban a minőségben olyan eget verő különbség van, hogy kb. az lenne a korrekt ha fele annyiba kerülne a Vodafone szolgáltatása. Szóval egyáltalán nem éri meg a Vodafone annak aki a városok határait át lépi, falvakban, országutakon katasztrofális a lefedettsége, és ezen kívül ahol van megfelelő lefedettség ott is gyakori a megszakadás. Sokan jónak tartják ennek ellenére a Vodafone szolgáltatásait, szerintem még nem próbáltak, vagy csak régen próbáltak mást.
2010. ápr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!