Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni a Sony...

Tudnátok segíteni a Sony Xperia Z5 telefonhoz?

Figyelt kérdés
Szeretnénk vásárolni Sony Z5-öt de nem tudjuk melyiket, melyik éri meg jobban, melyik a legjobb, mik a különbségek stb. Ezek között válogatunk: Z5, Z5 Premium, Z5 Dual. Mik a különbségek? És kérhetek véleményt,tanácsot?

2016. júl. 14. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Hardveres különbségek vannak.A sima Z5 az 5,2" FullHD kijelzőt kapott, egy SIM-et kezel, a dual változat ugyanez, csak 2 SIM-et kezel. A Z5 premium pedig kissé tovább megy, ez már egy 5,5"-es UHD panelt kapott (3840x2160p). De azt kell mondjam, szerintem nem éri meg. A sony elkapkodta a dolgot, mert első akart lenni, aki 4K panelt tesz egy telefonba, de nem Snapdragon 810 mellé kellett volna, ráadásul energiatakarékosság miatt a rendszer nem is használja. Csak bizonyos alkalmazásoknál (mint galéria, videólejátszó) veszi fel a szoftver a felbontást, egyébként 1080p-ban használja a kijelzőt. Így azt lehet mondani, hogy nem sok értelme van a 806ppi-nak.
2016. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem éri meg...

Mennyi a keret?

2016. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szóval melyiket ajánlod? masodik kommentelő: igazabol a koltsegkeret az teljesen mindegy mert sony z5-bol lehet valasztani, hogy abból melyiket vesszük meg. csak probalunk ugy választani hogy egy darabig ne kelljen lecserélni :)
2016. júl. 14. 14:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy csak z5öt lehet választani? Kifejezetten nem lett jó telefon. Mert: az árához képest gyenge, melegszik, szar kamerája van, a vízállóság egy vicc, jó nagyok a kávái (csak személyes észrevétel, de szerintem nagyon randa így), az ujjlenyomat olvasó sem lett túl jó, és a szoftver sem a legjobb.
2016. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem tehetek ellene se miatta. a z5 volt az elképzelés és ennyi! egyébként köszönöm :)
2016. júl. 14. 19:52
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy miről beszél a 4#. Biztos sok tesztet olvasott :D :D. Én írok neked személyes tapasztalatot, mert nekem Z5-m van. Fürge telefon, szép kijelző jó kamera ha esetleg játszani is akarsz rajta akkor azokat is nagyon szépen viszi, én a fifa 15,16-al szoktam játszani. Vízállósága rendben van és most voltam vele az aquaworldbe és csúszdázás közben készítettem pár videót :) meg a medencébe a víz alá tettem mert levideóztam hogy úszik a barátnőm :). Egyszóval jó kis telefon szerintem nyugodtan megveheted.
2016. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Én csak tényeket közlök.

A Snapdragon 810 egy nagyon melegedős soc (tavalyi csúcs-az én telómba is ez van btw) és közelébe sem ér az újonnan kijött s820nak. Jah a vízállóságról meg szerintem sokat elárul az, hogy még a sony sem vállal rá garanciát...

2016. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)
2016. júl. 14. 22:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs a vízállósággal.
2016. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha neked nincs, akkor jó :)

Csak nem egy kérdés volt már a gyiken(meg sok helyen máshol is), hogy egy sony telefon beázott, és a sony szervíz baszik megjavítani...

2016. júl. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!