Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo vibe s1-et, Samsung...

Lenovo vibe s1-et, Samsung galaxy A5 (2016) -t vagy Honor 6-ot érdemesebb megvásárolni?

Figyelt kérdés

Most szeretnék telefont váltani és kicsit megakadtam. Mindenképpen 100e alatt szeretnék maradni (az A5-t kedvezményesen tudnám megvásárolni) és valami olyan telefont választani, amit legalább 2-3 évig tudok is használni komolyabb akadás és fagyás nélkül. Átlagos felhasználónak számítok, semmi fullos játékra nem használnám csak a megszokott böngészésre, fényképezésre telefonálásra amire a legtöbb ember szokta.

Honor 6 tetszik viszont mivel 2014-es modell nem tudom mennyire érdemes még beruházni rá. Nektek mi a véleményetek?

Ui: Xiaomi nem szimpatikus, ha lehet hanyagoljuk. Köszönöm! :)



2016. júl. 14. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
a5
2016. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A5ot semmi kepp sem 100ert g4 alattam vernee appolo lite v LeEco Le Max 2, (xiaomi mi 4s) a hobor 6meg mar oreg akk a lenovo
2016. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!