Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalta már valaki, hogy...

Tapasztalta már valaki, hogy nem lehet beállítani telefonon a hívószám megjelenítést?

Figyelt kérdés
Vettem apámnak egy noname Selecline nevezetű egyszerű kis telefont. (Ilyen szétnyithatós cucc). Jó nagy gombokkal, stb kemény 10 ezer ft ért. Használatnál szomorúan tapasztaltam, hogy nem lehet beállítani sehol sem a hívószám megjelenítést. Valószínűnek tartom, hogy "kifelejtették" belőle. Sajnos elég nagy gond, mivel apám sokat hív fontos számokat, amiket nem vesznek fel, mivel rejtett a szám. Auchanból vettem a telefont ma. Nem mondták, de én úgy hallottam ha pár napon belül visszaviszem akkor kicserélik 1 másikra vagy visszaadják az árát. Faternak mindegy lenne. Csak összecsukhatós legyen. ne legyen drága. Meg azért jelezze már ki a saját számot. Mi a teendő ilyenkor?

2016. júl. 14. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Még soha nem találkoztam olyan telefonnal, amiben nem lehet beállítani, persze ez semmit nem jelent.

Alternatív megoldás: Minden számot úgy mentsetek el, hogy elé írjátok: *31#

Így elküldi a hívó azonosítót.

2016. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a herkentyú nem viszi az ussd-t, akkor hívd az ügyfélszolgálatot, mert a számkijelzés hálózati szolgáltatás.
2016. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az rendben van. de másik telefonba ha átteszem és azzal hívok akkor kijelzi. Telefonbeállítás kéne.
2016. júl. 14. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!