Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok tippet adni?

Tudnátok tippet adni?

Figyelt kérdés
Vettem egy Huawei P8 LITE telefont és hozza egy oldalra nyitható szilikon tokot. Az a probléma, hogyha nincs benne a tokban, akkor tökéletesen működik a telefon, ha meg benne van, akkor kikapcsolás után nem tölt és be sem lehet kapcsolni, csak ha kiveszem. Pedig a képernyőzár gombbal lehet be és kikapcsolni is, ami a tokban normálisan működik, de miután kikapcsoltam csak úgy lehet bekapcsolni, ha kiveszem a tokból... Mitől lehet ez?

2016. júl. 15. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos rendesen benyomod a gombját ha tokban van? (erősebben kell) (tapasztalat) (több telefonnál is tapasztaltam).
2016. júl. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon erősen megnyomom, de semmi. És ha tokban töltöm ki is szokott kapcsolni egy idő utám. Anélkül semmi baja sincsen.
2016. júl. 17. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Hmm ez érdekes... Szerintem azért van mert túl kicsi a tok... és néha megcsúszik az miatt a telefonba az akku... és azért kapcsol ki. Bekapcsolni meg azért nem lehet mert mondjuk nem erősen nyomod... Más nagyon nem hinném hogy lehetne. Esetleg érdeklődj szervízeseknél.
2016. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tuti, hogy jól benyomom a gombot. Az aksi meg nem cserélhető a telefonban...Esetleg a mágnes a tokban bekavarhat?
2016. júl. 17. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát az bekavarhat... Azt vedd ki onnan mert tönkre mehet a telefon...
2016. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!