Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb, melyike...

Melyik telefon a jobb, melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
Huawei p8 lite vagy Lenovo Vibe s1 Lite?

2016. júl. 15. 10:57
 1/3 anonim válasza:
Ird be google ba hogy telefon guru..ott az oldalon van egy olyan hogy telefonok osstehasonlitasa..ki kell valasztani a telokat es megmutatja egymas mellet hogy mi a kulombseg ketto kozott..az aljan meg masok velemenyet is lehet olvasni
2016. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Böszi Bence válasza:
A Lenovot válaszd azért mert sokkal jobb mint a huawei. Több mindenben jobb. Pl:processzor sebbesége a Lenovo-nak 1.7ghz a huawei-nek 1,2ghz, Ram: lenovo 3gb huawei 2gb, belső memória 32gb a Lenovonak a huawei-nek 18gb, előlapi kamera a huawei-nek 5 megapixeles a Lenovonak 8 megapaixeles akkumulátor a huawei-nek 2200mAh a Lenovonak 2500mAh
2016. júl. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
lenovot ne vegyél mert nekem nemrég az volt, aztán be krepált és az Isten se tudta megjavitani mert annyira kinai , szóval kuka lett belőle és egy csomó pénzt buktam rajta... most én is azon gondolkozok milyen telót vegyek, eddig abba vagyok hogy xiaomi redmi note 3 pro-t veszek, nade félek mert azis kinai, de a neten csak jót irnak..
2016. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!