Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok telefonálni és...

Nem tudok telefonálni és SMS-t írni. Hogyan lehet megoldani a problémát? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem egy Alcatel OT-995 telefont. Az a probléma, hogy nem tudok hívni/SMS-t küldeni. Amikor hívok bárkit azt írja ki, hogy "A mobilhálózat nem érhető el." pedig a térerő fullon van (3G). A 3G-mobilinternet kiválóan működik. Fogadni sem tudok hívást meg SMS-t, nem tudom miért.

Már 2x factory reset-eltem, de ez sem segített. Mi a teendő?

Android verzió: 4.0.4



2016. júl. 15. 13:27
 1/5 Csete Tamás ***** válasza:
Ha 3G-t használsz, válts át 2G-re. Ha így se megy keresd meg manuálisan a mobilszolgáltatót. Ha továbbra se lehet hívni/SMS -t küldeni akkor vidd el ahonnan vetted, ha van garancia.
2016. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Átváltottam 2G-re, így se működik, azt irja ki hogy "A mobilhálózat nem érhető el" és az internet 2G-vel egyáltalán nem mûködik.
2016. júl. 15. 15:41
 3/5 Csete Tamás ***** válasza:
Rakd vissza automatikusra, és keresd ki manuálisan a szolgáltatót.
2016. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megkerestem és kiválasztottam manuálisan a hálózatot de ugyanúgy mûkôdik.
2016. júl. 15. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nalam u.e volt a problema. Elfelejtettem aktivalni.

2016. júl. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!