Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Z2-re vagy Z3-ra erdemesebb...

Grieves13 kérdése:

Z2-re vagy Z3-ra erdemesebb valtani?

Figyelt kérdés
Ket eve vettem egy Xperia Z1-est. Meg voltam vele elegedve, meg most is valamilyen szinten, de elegge belassul neha. Igy megfordult a fejemben, hogy valtani kellene. Mivel a Z szeria bejott, ugy gondoltam nem cserelnem masra, de nem igazan tudom, hogy erdemes-e Z3-at venni, vagy boven eleg a 2-es? Egyebkent a Z2-rol anno azt hallottam, hogy elegge hajlamos a forrosodasra. Ezt javitottak mar?

2016. júl. 15. 13:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egyikre sem éri meg...
2016. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret? Egyébként úgy tioore Nexus 5X-LG G4-Galaxy S6ot ajánlanék kerettől függően.
2016. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Tippre*
2016. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Z3 pont hogy megéri,nem tudom miről beszél az első. Én Z3-ra cserélném vagy esetleg még Z5-re.
2016. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Snapi 801 + szar kamera + melegedés 80-90-100ezerért?
2016. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A szar kamerát egy picit erősnek érzem, de nem is vagyok az a nagy fotós... Egy-két családi kép aztán csókolom, ahhoz nem kell, hogy kitudja mit tudjon a kamerája + a fullHD-nál nagyobb felbontású videofelvétel se húz különösebben... :D
2016. júl. 16. 00:40
 7/22 anonim ***** válasza:
5# amiket te leírtál már rég nem igaz a Z3-ra.
2016. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Meg amiket a 2# válaszodba ajánlottál azok is melegeknek. Az LG G4 testvéremnél felforrt amikor játszott vele, a galaxy s6 is fel tud forrósodni + a touchwiz ki tudja mikor lassul be rajta. Úgyhogy h.lyeséget ne beszéljél.
2016. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Fura, az én G4em nem melegedik Asphalt 8 alatt... Max langyosodik :D Az S6al nincs tapasztalatom, de arrol sem hallottam túl sok melegedési problémát. Nameg inkább hiszek több hozzáértő embernek akik tesztet írnak, meg magamnak, mint egy név nélküli gyikes fórumozónak...
2016. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ebből látszik,hogy mennyit buta vagy... Én Z3-at használok 2 éve... Tavaly vettem mellé egy Z5-t, most meg egy S7-et ebbe a hónapba, úgyhogy hidd el sokkal több tapasztalatom van a Z3-al mint a magadfajta buta i.d.i.ó.t.a embereknek akik csak a tesztekre verik a nyálukat, akik csak egy alkalommal nézik meg a telefont és annyi.
2016. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!