Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil éri meg a legjobb...

Melyik mobil éri meg a legjobban ár/érték arányban?

Figyelt kérdés
Microsoft Lumia 950, Apple Iphone 6S vagy Samsung Galaxy S7

2016. júl. 15. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
iPhone-t csak akkor fogadnám el, ha ingyen adnák akkor is, hogy eladjam... 950-ből melyiket nézted ki? Állítólag a Lumia-k könnyen tönkremennek hardver szempontjából, de én csak teljesítményre tudom mondani. A Samsung-nak azzal a verziójával az a baj, hogy nem cserélhető benne az akkumulátor, tehát, ha tönkremegy, akkor kuka a telefon is.
2016. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Lumia semmiképp.

Vagy Samu vagy 6s. Innentől a te döntésed. Mind2 jó, erős, gyors, egyikkel sem jársz rosszul. Mindkettőnek vannak előnyei, és hátrányai. Ezt csak azért írom le, mert itt (meg kb mindenhol máshol is) nagyon megoszlóak a vélemények.

2016. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

#1

Attól, hogy neked személyesen (ismeretlen okokból) valami bajod van, sok millió elégedett user használja az ájfont.

Az S7 akksiját meg szervízben simán tudjá ccserélni.

2016. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Én a 6s-t ajánlom, én is azt használom és életem döntése volt mikor átváltottam IOS-re. Magyarországon sokan divatból szidják az iphonet, de nem véletlen használják más országokban annyian.
2016. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ezt már máshol leírtam, de akkor erőt veszek magamon, és ide is leírom.

Kölföldön azért használnak annyian ájfónt, mert MEGTEHETIK! Mert nincs az a rekordnak számító 27%os ÁFA, meg ez a siralmasan alacson átlagfizetés!

2016. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Én a Samsungot választanám! A Microsoft nemsokára megszűnteti a mobil részlegét, így jobb ha tudod, a WP halott rendszer, tehát már nem sokra mennél a Lumiával!

A másik 2 közül pedig az Android nyitott rendszere, és az S7 bővíthető memóriája miatt jobban ki tudod használni, az akksija is nagyobb, és a Samsung árában csak 40% a márkanév, az iPhone-éban viszont 70%, így bár nagyjából azonos árkategóriában vannak, de a Samsunggal több dolgot tudsz csinálni!

2016. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3-mas! Nincs bajom az iPhone-al csak szar. 300 ezer forintért a kameráján kívűl semmi különlegeset nem tud elmondani magáról. Ugyan azt tudja, mint a 30 ezer forintos androidos telefon vagy talán még az is többet tud.
2016. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt van mennyit ér az ájfón: [link] És azt már nem is említem, amikor osztálytársam 240-ért vett egyet és akkor még ahhoz is programot kellett letöltenie, hogy bluetooth-on tudjon akármit küldeni. Más szolgáltatók legalább becsülik annyira még az "alja" népet is, hogy a 30 ezer forintos telefonokba is alap a bluetooth. RÁadásul, ha jövőre megjelenik az S8, akkor az iPhone minden szempontból el fog tűnni a süllyesztőbe, mert akkor már tényleg csak arra való lesz, hogy "gazdag" hülyegyerekek megrázzák a másik előtt mennyi pénzük van.
2016. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak nézz meg egy szintetikus tesztet. Az A9 nagyon jól teljesít, főleg, hogy ez tavalyi soc, és még így is felveszi a versenyt a s820al is. A kamerája kifejezetten jó, az összeszerelési minőség dettó. A rendszer nekem is zárt lenne, de mindamellett stabil, multitask téren magasan veri a droidot. Az árral kapcsolatban én sem értek egyet, de a magas ár okait már leírtam. Külföldön meg nem drágább, mint egy s7 vagy pl egy htc 10...
2016. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!