Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy J3 SM-J320F...

Mellák Martin kérdése:

A Samsung Galaxy J3 SM-J320F mobilomat nem, tudom használni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor elinditom azt irja 'custom binary blocked by frp lock' amikor megpróbáltam recovery módba menni azt irta hogy 'custom binary blocked by frp lock' és még valamit (mert megpóbáltam egyí custom recoveryit telepiteni rootolásshoz de csak egy twrp orosz recoveryt tudtam telepiteni a többi nem tudtam bárhhogy próbáltam) és már próbáltam kies de nem csatlakozik (download módban voltam) és a kies 3 se megy mert nem kompatibilis és odin-nal is próbáltam de mindig failt kaptam (amugy amiket most fel soroltam azok a factory reset vagy firmware telepitéshez volt)

2016. júl. 15. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Add el alkatrésznek.

Külön a kijelző és a többi cucc.

2016. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz de én úgy gondoltam hogy megtartanáém szóval azt szeretném tudni hogy nem lehet-e valahogy resetelni a mobilt?
2016. júl. 15. 23:36
 3/3 anonim válasza:

Nekem is ez volt a problémám.

Az "frp lock" egy védelmi funkció ami az operációs rendszer indulása előtt aktiválódik. Ha rootolva van a telefonod a frp lock aktiválódik amint újraindítod a telefont. Ezt azzal lehet megakadályozni hogy bekapcsolod a fejlesztői beállításokban az "OEM feloldása" funkciót így az frp lock kikapcsol. DE ha nincs bekapcsolva a funkció és úgy indítod újra a telefont az sajnos sosem fog újra bekapcsolni. Azonban a Download mode-ot el lehet érni. Az adataid sajnos törlődnek (csak a telefon tárhelyén sd és felhőn nem) de a gyári android rendszert újra lehet telepíteni.Ha beviszed szervízbe ott 5000-ért megcsinálják. Azért ha máskor ilyet csinálsz nem árt ha előbb teszel biztonsági mentést. Remélem 1 év alatt sikerült megcsinálni.

2017. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!