Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

P.O.C. kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb okostelefon 30 eFt -ig?

Figyelt kérdés
Elfogadható kamerával és viszonylag gyors legyen.

2016. júl. 16. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egyikse
2016. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

tinydeal-en vannak jó kamerájúak ennyiért

itthon meg rossz kamerával és jó hardverrel van a doogee x5 pro

2016. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Trevor. ***** válasza:

Milyen célra kell? Csak alap dolgok (net, fotózás) vagy játék is?

Ha csak alap dolgokra:

Microsoft Lumia 550

Microsoft Lumia 640


Ha játékra is:

Doogee X5 PRO

2016. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából édesanyámnak lenne ajándékba. Ő nem IT zseni, de szeret fényképezni a vele, játszani biztos nem fog, max egy Skype lesz még rajta. Ez előtt sima nyomógombos telefonja volt, de az meghalt.

Windowsos telefonom még nekem sem volt. Már Windows 8.x korszakba asztali gépen is halálra idegesítettek a csempék. Szóval azt még nekem is meg kéne tanulnom, nem hogy neki. Ezért lenne jobb az Android, ahhoz konyítok is valamit.

2016. júl. 16. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Doogee X5 Pro jó választás ennyiért!
2016. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Trevor. ***** válasza:

A Doogee X5 Pro-nak viszont pont a kamera a gyengéje. Én használtam (igaz, nem saját) telefonon wp-t (pontosabban egy Lumia 520-at próbálgattam) és meg lehet szokni a csempéket. Tehát ha tényleg csak alap dolgokra kell (játék nélkül), arra egy Lumia telefon elég jó választás. Jól optimalizált rendszer, amire a szükséges programok megtalálhatók, kamera is megfelelő és megbízható.


Ha már fényképek, itt vannak képek azokról, ami telefonokat írtam fentebb:

[link]

[link]

[link]


Véleményem szerint a Doogee képei siralmasak, annél még az én nyomógombos Nokiám is szebb képeket készít.

2016. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tényleg igaza volt ismerősömnek, aki már fogyasztott pár telefont. "Mindegyik másképp sz*r." :D


Szerintem a Lumia 550 lesz belőle. Már láttam 26 ezerért is. És ahogy nézem a videókat a kezelése nem bonyolultabb az Android -osénál. Szerintem meg tudja tanulni.

2016. júl. 16. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:
60 alatt nem vennék semmiképp. Gyűjts még hozzá.
2016. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem magamnak lesz, mint mondtam. Ajándék címén meg nem áldozok erre többet. Első okostelefonnak bőven jó lesz neki ez a kategória is.

Amúgy én nem rég vettem magamnak egy Huawei P8 Lite -ot, amivel elégedett vagyok.

2016. júl. 16. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!