Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » GPS Beállítás Pokemon GO-ra?

Sarabon kérdése:

GPS Beállítás Pokemon GO-ra?

Figyelt kérdés
Egy tutorial videóban láttam hogy sokkal pontosabban lehet bemérni a helyzetünket a Pokemon Go játékban és ezáltal a tojások is gyorsabban kikelnek mivel a GPS nem túl pontos, de ha megadjuk a telefon beállításaiban, tartózkodási hely beállításban a módon belül hogy csak wifi illetve mobilneten keresztül mérjen be az sokkal pontosabb... Nos igen de ha én ezt beállítom a játékban rögtön kiírja, hogy GPS not found és hiába keres nem talál. De ahogy vissza állítom nagyon pontos beállításra akkor megint jó minden, de viszont jóval többet kell sétálnom hogy kikeljenek a tojások mert nem pontos adatokkal dolgozik a GPS. Sony Xperia Z5 telóm van.

2016. júl. 17. 09:40
 1/1 ifj.szerelo válasza:
Nekem is ilyesmi , neked is olyan mintha laggolva menne a karaktered?
2016. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!