Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eddig működött az iCloud és...

Eddig működött az iCloud és az Outlook automatikus szinkronizációja. Valami történt, és most nem. Hol kell beállítani az Outlook programban, hogy automatikusan szinkronizáljon?

Figyelt kérdés
Azért fontos ez nekem, mert, ha valahol tárgyalok, akkor az iPhone 4 készüléken átvezetem a változásokat. Amikor hazaértem, eddig automatikusan az Outlookba is megjelent. Természetesen visszafelé is, valamint a gépemen az iCloudban is. Az otlookot szeretem használni, mert megszokatam, és jelzi az elmaradt eseményeket is, amit az iCloud nem tud. Jelen pillanatban a telefon és a gépen lévő program azonnal szinkronizálja a naptár és a telefonjegyzék változásait is WI-FI-n keresztül. Tud valaki segíteni nekem?

2016. júl. 17. 10:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!