Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan telefontok amik...

Van olyan telefontok amik kifejezetten ütés, víz, por állónak van tervezve?

Figyelt kérdés
És valóban védi is a telefont. Telefonvásárlás előtt állok de strapabíró mobilra van szükségem, vagy vennék egy normál telót egy nagyon jó védelmet nyújtó tokkal, létezik ilyen?

2016. júl. 17. 12:24
1 2
 1/13 vinczedomi válasza:
Létezik nagyon jó tok csak nem mindegy milyen telefonra kell.
2016. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Van, igen.

De olcsóbban kijön egy védettebb kialakítású telefon.

[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2016. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A férjemnek van egy egy Caterpilar telefonja. Nem valami szép darab, de ugye itt nem is az a lényeg. Kívül egy rugalmas, gumiszerű vastag burkolat védi, valamint vízálló és sörálló :-)

Egy kollégájától vette át, de mielőtt megvette, beletette egy korsó sörbe és felhívta. Kicsörgött.

2016. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

pl ezekhez: motorola defy, nokia lumia 530, lenovo a1000, sony xperia e, microsoft lumia 435

ezek között vacilálok a normál érintős telefonok közül, de nem találok igazán jó strapabíró tokokat

2016. júl. 17. 12:37
 5/13 anonim ***** válasza:

Megkerestem neked. A sorbab balra az első van a férjemnek, a CAT B25:


[link]

2016. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha érintőset szeretnél, a sorból az S40 is viszonylag strapabíró lehet, mert ha jól látom azon is van egy védőburok.
2016. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, ezt is nézegettem csak két gondom van vele:

1. gyengusz fényképező funkció

2. batár nagy

Nyilván tudok kompromisszummokat kötni magammal de sajnos ez akkor se fér bele akár mennyire strapabíró.

2016. júl. 17. 12:47
 8/13 A kérdező kommentje:
Mármint a Cat B25-re reagáltam.
2016. júl. 17. 12:48
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen az s40-es nagyon tetszik külsőre. Meg amit tud az nekem bőven elég lenne, talán már sok is. Ha bírja a strapát is akkor a tökéletes telefon nekem, csak nincs annyi zsetonom sajna...ezért is soroltam fel olcsóbb telókat többet közt...
2016. júl. 17. 12:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, az árát utólag vettem észre.
2016. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!