Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megjavult a telefonom, mit...

Megjavult a telefonom, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

4 hónapja a Lenovo A535-ös telefonom minden előjel nélkül megadta magát, egyszerűen kikapcsolt és többé nem reagált semmire. A szervízben azt monfták rá, hogy kuka.

Pár napja gondoltam egyet hogy megnézem már esetleg bekpacsol-e. Persze nem. Feltettem tölteni, gondolván ki tudja. 10 perc múlva elkezdte tölteni és be is tudtam kapcsolni!! Minden adatom meg van!

A kérdésem, hogy mit tehetnék vele, hogy ne forduljon elő újra ez a gond?

Azt vettem észre hogy a memóriája tele volt, mert ahogy kimentettem az adataim, töröltem a képekből, és akkor lett fél giga szabad hely.

Egyébként jól működött, nem volt lassú vagy ilyesmi.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. júl. 17. 15:04
 1/3 anonim válasza:
Nem vagyok gépszakértő de szerintem ha jól megy akkor nincs vele gond ameddig megint le nem áll. Nem volt teljesen lemerülve? Van egy gépszakértő ismerősöm majd ha jön hozzánk megkérdezem ha nem felejtem el. Pár hónap kb.
2016. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Leht hogy sokáig nem kapcaoltd ki és elfáradt.
2016. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Nem volt lemerülve, és ezzel a módszerrel próbálkoztam akkor mikor elromlott, meg később is mikor ugyanígy eszembe jutott. Szóval érdekes.

2016. júl. 17. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!