Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiladat pontosan mit is jelent?

Mobiladat pontosan mit is jelent?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy fel lett töltve a telefonom 1500Ft-ra. És hívtam 3-szor vele kb 1-2 percig (vagy kevesebb)s maradt rajta 37Ft. Megnéztem a beállításokat és bevolt kapcsolva a mobiladat.Megnéztem és gondolom ez miatt ment le a pénzem ilyen hamar mivel azt írtaa a mobiladat hogy engedélyezése esetén szolgáltató adatforgalmi díjat számolhat fel. Tehát a mobiladat mire veszi le a pénzt? Azért vette le mert bevolt kapcsolva?..

2016. júl. 17. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mobiladat a mobilinternetet jelenti. Magyarán ha használtad az internetet úgy, hogy nem volt közben fent wifin a telefon, az elfogyaszthatta az egyenleged.
2016. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh értem,köszi. Már kikapcsoltam sajnos már késő. De legalább már ezt is tudom. Nem érzem hogy kapcsolhattam be. Vagy ez alapból be van kapcsolva?
2016. júl. 17. 15:24
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem*
2016. júl. 17. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapból be szokott kapcsolva lenni, mert általában mobilinternet hozzáféréssel szokták használni az okostelefonokat, s ellenkező esetben nézne a felhasználó, hogy "miért nem megy".
2016. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
azért először azt nézd meg, hogy, mennyit telefonáltál, mert 1500 forintot hamar le lehet ám beszélni. a mobiladatot is meg tudod nézni a beállitásoknál. A telepített alkalmazások frissíteni szokták magukat. ha nem akarod használni, kapcsold ki az adatforgalmat
2016. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!