Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomon a hang csak...

A telefonomon a hang csak fülhallgatóval jó, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Samsung xcover 3


Véletlenül beleejtettem a kádba (még jó, hogy vízálló...), nem lett baja, de videókat szerettem volna nézni youtubeon és nem szólt. Nyomogattam a hangerőgombot, a megjelenő vonal vége piros (amikor a fülhallgató van bedugva, csak akkor olyan, amikor nincs, akkor az egész kék), tehát úgy érzékeli, hogy fülhallgató van benne.


Bedugtam egy fülhallgatót, azon szólt is, kihúztam, még mindig nem szólt úgy... Megcsörgettem magam egy másik telefonról, akkor szólt a hangszóró. Újraindítottam, semmi, ugyan ez a probléma. Mit tudnék vele csinálni? Kb. 1 órája történt, hogy beleesett a vízbe, előtte jó volt.


2016. júl. 17. 16:56
 1/2 anonim válasza:
Ugyanez a helyzet velem is csak nekem 1 hónapja sincs meg a telóm és csak szimplán lehalkítottam meg vissza és nem szól! Nem ejtettek el meg semmi,de én sem tudom mi lehet a baja talán majd ha megtudok valamit írok. :/
2016. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is most ugyan ez a problémám, esetleg nem tudjátok már rá a választ?
2017. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!