Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefonom?

Kolbászoskifli kérdése:

Miért nem kapcsol be a telefonom?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, egy Galaxy S3- ról lenne szó.. egyik pillanatról a másikra nem akar bekapcsolni, töltővel is próbáltam semmi. Gépre raktam usb- vel az sem érzékeli, semmit nem csinál hiába töltöm, az akksit kivettem majd újra beraktam de nem változott a helyzet. Esetleg valami ötlet? Vagy ez végképp kuka..

2016. júl. 17. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet az akku romlott el. Szerintem próbáld meg azt kicserélni először, bár ha van ismerősöd akinek ilyen telefonja van, akkor érdemes lenne először kipróbálni egy másik akkuval, ha bekapcsol akkor megvan a probléma.

Ha nem, akkor vidd el szervizbe, lehet meg tudják csinálni. (persze sajnos nem garantált)

2016. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!