Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 630 telefonra...

Bakmadz kérdése:

Nokia Lumia 630 telefonra szeretnék magyar ékezetes qwerty billentyűzetet, milyen applikációt keressek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyet. A Beállítások -> Billentyűzet alatt tudsz hozzáadni billentyűzetkiosztást vagy törölni a régit.
2016. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Emberek ***** válasza:

Applikáció nem lesz rá, ennyire nem nyitott a rendszer.

Az első válaszoló jól mondja, a beállítások-billentyűzet alatt tudsz hozzáadni/módosítani billentyűzeteket 8.1 alatt

Win10Mobile alatt pedig a Settings -> Time&language -> Keyboard menü alatt találod meg ezeket a lehetőségeket

2016. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt értem és müködik is. Viszont nekem androidos rendszerben olyan billentyüzetem volt, ahol a qweryben benne voltak az ékezetes betük alapból és nem kelletta pl. az e betü felett tartva varni, hogy é legyen belöle, majd kiválasztani. Sokkal gyorsabban tudtam ékezetesen irni, ez hiányzik most. Remélem érthetöen irom le.:)
2016. júl. 19. 21:23
 4/4 Emberek ***** válasza:
Jahogyja. Így már értem. Olyasmire gondolsz, mint ami a P8-ban van. Ilyenre sajnos nincs lehetőség WP/W10M alatt :/ Pedig ha lenne én is azt használnám
2016. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!