Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csúcskategóriában melyik...

Csúcskategóriában melyik telefon a legjobb?

Figyelt kérdés
Galaxy s7 edge tetszik, csak Samsungba nem bízok annyira. Szerintetek?
2016. júl. 17. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg a világ legjobb androidos telefonja.

Ha más OS jön be akkor iphone se v 6s

2016. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi baj az S7 Edge-el.

Csúcs kategóriában amúgy sem lehet nagyon mellé fogni.

S7/Edge, iPhone 6S (vagy az ősszel megjelenő utódja), HTC 10, LG G5, Huawei P9 mind jók. És még csak a nagyobb márkákat soroltam.

2016. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak nekem azt mondták, hogy a samsungok lassulnak fagynak stb mikor meghallották, hogy s7et akarok. Én szerintem ezen a szinten nem áll fent ez a veszély vagy igen? Almát javasoltak, de nem jön be annyira, mint régen.
2016. júl. 17. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen idióta alma fanok mondták neked azokat a baromságokat, hogy lebeszéljenek az s7ről...


Én a helyedben megvenném, oda setálnék az almásokhoz és képen röhögném öket :D

2016. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Akkor lassul be a Samsung, ha az user elkezdi telerakni talicskaszám szarravaló appokkal. Mivel az iOS zárt meg nagyjából ellenőrzött szoftvereket használ így erre a hülye user nem nagyon képes.
2016. júl. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na pont az ilyen "idióta alma fan" dumát hagyjuk már.

Pont ennyi idióta Samsung fan is van.

Az ilyen képen röhögős mentalitással meg pont semmivel nem vagy jobb náluk, meg mondjuk egy 6S tulajt miért is kéne képen röhögni?


Tiszta óvoda ez a fankodás.

Nekem iPhone 6 van, ennek ellenére elismerem hogy az S6/S7 és az Edge verzióik igencsak jók lettek.

Gondolkodtam is, amikor az i6-ot vettem, hogy Galaxy S6 legyen-e inkább helyette. Végül maradtam az i6-nál, de tetszik mai napig is az S6 (meg persze az utódja is).

2016. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A világ legjobb androidos telefonja a Vivo Xplay 5 Elite.
2016. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vivo Xplay 5 Elite-nek megse közeliti a kamerája az s7-ét, nincs gyors töltés funkciója, nem is vizálló, micro sd-t se raksz bele, támogatotsága a béka feneke alatt van, kínán kivül nem jelent meg nemzetközi forgalmazásban, ja és marha drága.

Ja és berendeled onnan magyarországba, hova viszed ha baja lesz?


Paraszt vakitás az a telefon.

2016. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!