Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám vissza állítani...

Bandi09 kérdése:

Hogy tudnám vissza állítani azt a telefonomon hogy a cleanmester megkérdezte szeretném-e az akku kímélés érdekkében a fényszinkronizációt és elfogadtam. Ettől sokkal rosszabb lett a "felbontás" minden tiszta sárga háttérkép stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#telefon #cleanmester
2016. júl. 17. 21:57
 1/5 anonim válasza:
Minden telefonnál a beállításoknál van egy olyan opció, hogy "mindent visszaállít" esetleg írhatja másképpen is, de kétlem. Na ott, ha arra rámész, ott mindent vissza tudsz állítani, olyanná, milyen akkor volt még amikor vetted. Igaz minden kép, videó és program elveszik róla, érdemes átmenteni a gépre a fotókat, videókat, hogy majd tudd vissza tenni a telefonodra, az alkalmazásokat meg le kell újból tölteni. Ezt akkor is szokták alkamazni ha lassú a telefon, én is próbáltam már bevállt, csak egy csomó mindent újra kellet rakjak :)
2016. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

De valami olyanra gondoltam aminélkül nem kell "újrarakni".

2016. júl. 18. 18:22
 3/5 anonim válasza:
Akkor töröld le róla azt az alkalmazást, lehet ez segít.
2016. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az sem jó.
2016. júl. 19. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a fehéregyensúlyt állította át.

Beállítások->Megjelenés fele keresd.


Amúgy meg ne használj ilyen Cleanmastert...

Max CCleanert, de azt is csak pl üres mappák vagy app maradványok takarítására, ha kézzel nem tudod.

2016. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!