Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes vennem Iphone 5S-t...

Érdemes vennem Iphone 5S-t vagy inkább egy android mellett döntsek?

Figyelt kérdés

Iphone 5S esetében többet szánnék rá nagyjából 70 ezer forintot, használtat vennék garanciával.


Androidnál ugyanez kb 60 ezer forint, ez új készülék lehetne.


Jelenleg egy Prestigio-m van, 2 éve vettem, de nagyon lassú már szegényke.


Mire használom?

- messenger, böngésző, zenehallgatás - ezeket így egyszerre utazás közben. A mostaninál kb 1 perc után kifagyás és bezár mindent. (gondolom kevéske a 80 mb szabad RAM)

- alkalmanként fotózás, itt persze jó lenne minél jobb minőség


az egyik kérdésnél láttam ajánlatként Xiaomi Redmi 3-t, de én 4-4,5" fölé nem akarok menni... nekem az 5" már nem kényelmes.


Ti mit ajánlanátok? A családban iphone 6 és 6S van ezeket nagyon dicsérik és szeretik, de én nem akarok rengeteg pénzt költeni telefonra. Igazából Android vagy Iphone kérdésre azt tudom mondani, hogy programok terén úgy láttam mindkettőre megvan ami nekem kell, én IOS-t még nem használtam, kicsit hajlok felé hogy próbáljam.


Ha valami nem érthető akkor kérdezzetek nyugodtan :)


2016. júl. 18. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
5" alatt nincs normalis mobil en 44ert a redmi 3mat 60ert a redmi 3prot ajanlon
2016. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem inkább egy új Android.

1. Ha IPhone, ha nem, akkor is a használt az használt, kevesebb ideig fogja bírni, és a rendszer is szarakszik majd.

Viszont Én sosem voltam IPhone párti, hiszen az Androidos készülékek is képesek ugyanarra, mint a sokkal drágább IPhonok, csak az IPhone-nak nagyobb a tárhelye legtöbbször.

Szóval, szerintem az Androiddal többre mész, de mind a 2 készüléknek megvan a hátránya/előnye.

2016. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nézegetem őket, de nehéz döntés
2016. júl. 18. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Miert lenne nehez?
2016. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!