Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak városokban lehet Pokémon...

Csak városokban lehet Pokémon Go-zni? A falvak üresek? (ez nem fair)

Figyelt kérdés

Nagy szenvedések közepette tegnap egész nap és ma délelőtt a Pokémon Go játék Android 4.2.2-őn való futtatásán dolgoztam.


ÉS SIKERÜLT VÉGRE MŰKÖDIK!!!!!!!!!!!!

Minden rendben ment, megcsináltam a profilt, elkaptam az első Pokénomat.

...de aztán semmi

Írja, hogy mi az a PokéStop, meg minden, sehol semmi, üres az egész.

[link]

[link]



2016. júl. 18. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
A pokestop-on tárgyakat lehet szerezni...
2016. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul egy ingyenes játék, így ha nem jétszhatna normálisan mindenki, arra se lehetne panaszkodni.
2016. júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Alain Delon ***** válasza:
Örülj neki, hogy falun még normális életed lehet.
2016. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Örülj hogy internet van ott pufajpusztán. :D
2016. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem azért de nekem a falusi ismerösőm több pokémon fajtával talalkozott mint én bp-n.


Kerdező, kezd egy sétálgatni és lesznek pokekomjaid, csak turelem.


Városnak csak at az előnye, hogy sok a pokemon stop.

2016. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen. A Pokéstopok a Niantic korábbi játékában, az Ingressben a felhasználók által feltöltött helyekből lettek generálva. Ha a faludban nem nagyon játszotta senki azt a játékot, akkor nincs is Pokéstop a faludban. Ami mondjuk elég gáz. Sajnos ez van, a játék hirtelen jött népszerűsége miatt nem is hiszem, hogy van kapacitásuk arra, hogy ezen segítsenek. Később biztos lesz erre is megoldás.


Azt nem tudom, Pokémonokat miért nem találsz, azok elvileg random bukkannak fel. Sétálj kicsit, hátha :)

2016. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet sajnos...itthon még egyet sem sikerült fognom, bezzeg mikor bementem a legközelebbi városba, csak 10 percet játszottam, de kapásból jött 3 is...
2016. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6.

Lehet, hogy véletlenszerűen jönnének a Pokémonok, de az elején van egy tuturial, amit nem lehet skip-elni.

A tuturial 2. feladata, hogy keressek egy PokeStop-ot.

...így elég nehéz lesz elkezdeni.

2016. júl. 18. 20:39
 9/9 anonim válasza:
Nálam is ez van, hiába gyalogolok semmit sem találok.
2016. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!